Душова система Yoka Saba BP.SABA25-BLK
Фото 9 |
Yoka Saba BP.SABA25-BLK |
|
Система ANTI-CALC запобігає накопиченню вапняного нальоту на верхньому та ручному душі. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Регульований кут нахилу верхнього душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yoka Saba BP.SABA25-BLK
Усі ціни 6 →Душова система Yoka Saba 25 чорний матовий BP.SABA25-BLK | 6 494 грн. |
Душова система YOKA BP.SABA25-BLK із верхнім душем та виливом латунна чорн | 6 495 грн. |
Душовий гарнітур Yoka SABA 25 BLACK чорний з полицею та краном (BP.SABA25- | 6 200 грн. |
Душевая система Yoka Saba 25 black с полкой и краном BP.SABA25-BLK | 6 495 грн. |
Душова система Yoka Saba 25 чорний матовий BP.SABA25-BLK | 6 494 грн. |
Душова система YOKA BP.SABA25-BLK із верхнім душем та виливом латунна чорн | 6 495 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →