Душова система Yoka Oslo BP.OSLO-25-CHR
Фото 23 |
Yoka Oslo BP.OSLO-25-CHR |
|
Система ANTI-CALC запобігає накопиченню вапняного нальоту на верхньому та ручному душі. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Регульований кут нахилу верхнього душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yoka Oslo BP.OSLO-25-CHR
Усі ціни 14 →Душова система Yoka Oslo хром BP.OSLO-25-CHR | 7 247 грн. |
Душова система YOKA із верхнім душем та виливом латунна чорна BP.OSLO-25-B | 7 089 грн. |
Душовий гарнітур Yoka OSLO 25 CHROM хром з полицею та краном (BP.OSLO 25 C | 7 598 грн. |
Душевая система Yoka Oslo 25 Black с полкой и краном BP.OSLO-25-BLK | 7 089 грн. |
Душова система Yoka Oslo хром BP.OSLO-25-CHR | 7 247 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →