Душова система Yoka Flova BP.FLOVA-25-BLK
Фото 9 |
Yoka Flova BP.FLOVA-25-BLK |
|
Система ANTI-CALC запобігає накопиченню вапняного нальоту на верхньому та ручному душі. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yoka Flova BP.FLOVA-25-BLK
Усі ціни 7 →Душова система Yoka Flova 25 чорний матовий BP.FLOVA 25 BLK | 6 732 грн. |
Душова система YOKA BP.FLOVA-25-BLK із верхнім душем латунна чорна reac-20 | 6 732 грн. |
Душовий гарнітур Yoka FLOVA 25 BLACK чорний (BP.FLOVA 25 BLK) | 6 426 грн. |
Душевая система Yoka Flova 25 black BP.FLOVA 25 BLK | 6 732 грн. |
Душова система Yoka Flova 25 чорний матовий BP.FLOVA 25 BLK | 6 732 грн. |
Душовий гарнітур Yoka FLOVA 25 BLACK чорний (BP.FLOVA 25 BLK) | 6 732 грн. |
Душова система YOKA BP.FLOVA-25-BLK із верхнім душем латунна чорна reac-20 | 6 732 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →