Заглибний насос Zenit DGbluePRO 75/2/G40V
Товар застарів 7 210 грн. Тип: занурювальний дренажний насос; Призначення: каналізація; Макс. продуктивність (л/год): 21600; Макс. напір (м): 10; Максимальний розмір частинок (мм): 40; Поплавковий вимикач; Потужність двигуна (Вт): 550; Клас захисту (IP): 68; Країна походження бренду: Італія; Матеріал крильчатки / шнека: чавун |
Zenit DGbluePRO 75/2/G40V продуктивніпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Zenit DGbluePRO 75/2/G40V
Ціни на Zenit DGbluePRO 75/2/G40V |
---|---|---|---|---|
Zenit DGbluePRO 50/2/G32VM | від 14 858 грн. | 1 пропозиція | ||
Zenit DGbluePRO 75/2/G32VM | від 15 742 грн. | 1 пропозиція | ||
Zenit DGbluePRO 100/2/G40V | від 19 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Zenit DGbluePRO 150/2/G50V | від 22 865 грн. | 1 пропозиція | ||
Zenit DGbluePRO 200/2/G50V | від 26 996 грн. | 1 пропозиція |