Заглибний насос Volks V1300 DF (13623)
Фото 4 |
Volks V1300 DF продуктивніпоплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks V1300 DF
Усі ціни 20 →Насос занурювальний фекальний VOLKS вихровий V1300DF 1300Вт Hmax 10м 21м³/ | 6 015 грн. |
VOLKS pumpe VOLKS V1300 DF | 6 015 грн. |
Насос фекальный Volks pumpe V1300 Df | 5 068 грн. |
Насос фекальный с режущим механизмом VOLKS V1300 DF 1,3 кВт | 6 015 грн. |
Volks Volks Насос фекальний з ріжучим механізмом V1300 DF 1,3 кВт | 4 905 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Volks V1300 DF
Ціни на Volks V1300 DF |
---|---|---|---|---|
Volks V 750 DF | від 3 864 грн. | 22 пропозиції | ||
Volks V1100 DF | від 4 450 грн. | 23 пропозиції | ||
Volks V1300 DF | від 4 905 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →