Заглибний насос Zenit DGbluePRO 50/2/G32VM
Zenit DGbluePRO 50/2/G32VM продуктивніпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Zenit DGbluePRO 50/2/G32VM
Ціни на Zenit DGbluePRO 50/2/G32VM |
---|---|---|---|---|
Zenit DGbluePRO 50/2/G32VM | від 14 858 грн. | 1 пропозиція | ||
Zenit DGbluePRO 75/2/G32VM | від 15 742 грн. | 1 пропозиція | ||
Zenit DGbluePRO 100/2/G40V | від 19 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Zenit DGbluePRO 150/2/G50V | від 22 865 грн. | 1 пропозиція | ||
Zenit DGbluePRO 200/2/G50V | від 26 996 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →