Заглибний насос AL-KO Drain 20000 HD
Відео 2Фото 2 |
AL-KO Drain 20000 HD продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Drain 20000 HD
Занурювальний насос Al-Ko Drain 20000 HD 112836 | 6 499 грн. |
Дренажный насос AL-KO Drain 20000 HD Premium | 6 499 грн. |
Насос дренажний для брудної води AL-KO Drain 20000 HD (112836) 112836 | 6 499 грн. |
Заглибний насос для брудної води AL-KO Drain 20000 HD 112836 | 5 141 грн. |
Занурювальний насос AL-KO Drain 20000 HD (112836) Drain 20000 HD (112836) | 5 141 грн. |
1 0 1 2 |
Гарантія га....о , в насос потрапила вода згорів насос висновок з чієї вини потрапила вода, насос за гарантією неремонтується.от така фірма ALKO потужний Гарантія користуюся AL-KO Drain 20000 HD місяць і більше рекомендую не купувати |
на сервісі сфоткали і фото відправили до Києва на основі цього зробили висновок, що гарантії не підлягяє використовувався кілька разів для викачування джерельної води з криниці через пів року "помер" користуюся AL-KO Drain 20000 HD місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →