Перфоратор Zenit ZP-1100 DFR (840545)
Zenit ZP-1100 DFR
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:1100 Вт
Енергія удару:2.8 Дж
Число ударів:5800 уд/хв
Оберти холостого ходу:1050 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:3 кг
Всі характеристики
Характеристики ZP-1100 DFR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zenit ZP-1100 DFR
Усі ціни 24 →Перфоратор Зенит ЗП-1100 DFR (840545) | 2 863 грн. |
Перфоратор SDS-PLUS Зенит ЗП-1100 Dfr | 2 849 грн. |
Перфоратор Зеніт ЗП-1100 DFR (840545) | 2 863 грн. |
Перфоратор Зенит зп-1100 dfr (840545) | 2 976 грн. |
Перфоратор Зеніт ЗП-1100 DFR (840545) | 2 756 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →