Зварювальний інвертор Zenit ZSI-280 K (845767)
Відео 1Фото 10 |
Zenit ZSI-280 K 255 A 5.5 кВт кейс280 A 6.5 кВт кейс |
|
Модель ZSI-280 поставляється без кейса, а модель ZSI-280 K — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zenit ZSI-280 K
Усі ціни 18 →Сварочный аппарат Зенит зси-280 k (845767) | 3 891 грн. |
Зварювальний інвертор Зенит ЗСИ-280 K | 3 799 грн. |
Зварювальний апарат Зенит ЗСИ-280 K (845767) | 3 829 грн. |
Зварювальний апарат інверторний Зеніт ЗСИ-280 K (845767) | 3 799 грн. |
Зварювальний апарат Зеніт ЗСИ-280 K (845767) 845767 | 3 799 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zenit ZSI-280 K
Ціни на Zenit ZSI-280 K |
---|---|---|---|---|
Zenit ZSI-255 K | від 2 786 грн. | 20 пропозицій | ||
Zenit ZSI-280 K | від 3 559 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →