Зварювальний інвертор Tex-AC TA-00-203
Фото 5 |
Tex-AC TA-00-203 250 A 6.4 кВA 300 A 7.5 кВA |
|
Робота від зниженої і підвищеної напруги — 140 – 250 В
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-00-203
Усі ціни 8 →Зварювальний апарат TEX.AC ТА-00-203 TITAN (7.5 кВт, 300 А) TA-00-203 | 3 360 грн. |
ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ TEX.AC TITAN | ТА-00-203 ТА-00-203 | 2 999 грн. |
Сварочный аппарат Tex.AC TITAN | ТА-00-203 ТА-00-203 | 4 316 грн. |
Зварювальний апарат інверторний Tex.AC ТА-00-203 TITAN (7.5 кВт, 300 А) TA | 3 722 грн. |
Зварювальний інвертор ТехАС ТА-00-203 | 3 722 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Tex-AC TA-00-203
Ціни на Tex-AC TA-00-203 |
---|---|---|---|---|
Tex-AC TA-00-201 | від 2 589 грн. | 7 пропозицій | ||
Tex-AC TA-00-203 | від 2 999 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →