Водонагрівач Zerix ELW21 ( ZX2975)
Фото 3 |
Zerix ELW21 |
|
Кріплення на мийку.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix ELW21
Усі ціни 10 →Zerix Проточный водонагреватель ZERIX ELW21 (ZX2975) | 756 грн. |
Кран-водонагрівач ZERIX ELW21 | 756 грн. |
Проточний Водонагрівач Zerix Elw21(3 Kw) (Zx3077) | 756 грн. |
Проточний водонагрівач ZERIX ELW21 (ZX2975) | 756 грн. |
Кран-водонагрівач ZERIX ELW21 (ST3800) | 756 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →