Заглибний насос Zipper ZI-DWP900
Zipper ZI-DWP900
поплавковий вимикач
Основне
Призначеннячиста вода
Характеристики
Макс. продуктивність14000 л/год
Макс. напір9 м
Макс. глибина занурення8 м
Максимальний розмір частинок35 мм
Макс. t рідини35 °С
Захист від сухого ходу
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1"
Двигун
Потужність900 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Довжина кабелю живлення10 м
Інше
Країна походження брендуАвстрія
Матеріал корпусапластик
Габарити220x160x330 мм
Вага5 кг
Офіційний сайтzipper-maschinen.at
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Купити Zipper ZI-DWP900
Усі ціни 9 →
Zipper ZI-DWP900 — потужний 900 Вт електричний занурювальний дренажний насос для роботи з брудною, каналізаційною та стічною... щеводою, а також для промислових завдань з домішками діаметром до 35 мм. Він оснащений комбінованим вихідним отвором діаметром 1 дюйм або 1 3/8 дюйма, а також зручним поплавковим датчиком. Насос працює від мережі 230В, з продуктивністю 233.3 літра на хвилину і здатний
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
Zipper Zipper ZI-DWP900
ВенконЗ нами 7 років
ДРЕНАЖНИЙ НАСОС ДЛЯ БРУДНОЇ ВОДИ ZIPPER ZI-DWP900 Дренажний насос для брудної води ZIPPER ZI-DWP900 - призначений для відкачу... щевання забрудненої води з різних ємностей, кабельних тунелів, каналізацій, підвалів, осушки садових ставків, басейнів і т.д. Розмір дрібних частинок у воді не повинен перевищувати 25 мм. Всі частини, які стикаються з водою, зроблені з нержавіючої сталі, а сам корпус - з