Плиткоріз Zipper ZI-FS200
Фото 3 |
Zipper ZI-FS200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-FS200
Усі ціни 16 →Плиткорізний верстат Zipper ZI-FS200 | 13 080 грн. |
Плиткорез Zipper ZI-FS200 | 13 490 грн. |
Плиткорезный станок Zipper ZI-FS200 | 13 032 грн. |
Плиткорезный станок Zipper ZI-FS200 + подарок | 13 080 грн. |
Плиткорізний верстат Zipper ZI-FS200 | 13 080 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →