Плиткоріз Zipper ZI-STM350
Відео 3Фото 4 |
Zipper ZI-STM350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-STM350
Усі ціни 13 →Каменерізний верстат Zipper ZI-STM350 | 40 170 грн. |
Камнерез Zipper ZI-STM350 | 37 490 грн. |
Камнерезный станок Zipper ZI-STM350 | 40 170 грн. |
Каменерізний верстат Zipper ZI-STM350 | 40 170 грн. |
Камнерезный станок Zipper ZI-STM350 | 40 170 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →