Плиткоріз Zipper ZI-STM350
Відео 3Фото 4
Zipper ZI-STM350
Основне
Типелектричний стаціонарний
Характеристики
Джерело живленнямережа
Потужність2000 Вт
Кількість обертів2800 об/хв
Діаметр диска350 мм
Діаметр посадкового отвору30 мм
Довжина різу800 мм
Глибина різу120 мм / при 90°; 72 мм / при 45° /
Функції
Водяне охолодження диска
Подача диска/різцяверхня
Кутове різання
Складані ніжки стола
Кутовий упор
Інше
Транспортувальні ролики
Розміри столу525x430 мм
Рівень шуму85 дБ
Вага72 кг
Офіційний сайтzipper-maschinen.at
Дата додавання на E-Katalogтравень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Купити Zipper ZI-STM350
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Каменеріз Zipper ZI-STM350
Потужний 2 кВт електричний однофазний каменеріз Zipper ZI-STM350 використовується для різання каменю, бетону, цегли та плитки в професійних цілях. Є можливість роботи як у сухому режимі, так і різання з водою, для цього передбачений спеціальний насос і бак. Може різати в довжину 650-800 мм, в глибину до 105 мм. Розмір столу: 530x430 мм. Використову... щеються диски діаметром 350 мм, з посадковим отвором 30
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Стаціонарний електричний плиткоріз Zipper ZI-STM350 — це професійний інструмент для швидкого та точного різання бетону, цегли, клінкеру і природного каменю. Завдяки потужності 2000 Вт і високим обертам 2800 об/хв він забезпечує високу продуктивність та ефективність. Інноваційна система рухомого столика дозволяє зручно переміщати матеріал до ріжучої... щеголовки, забезпечуючи плавне та точне