Конструктор Znatok 180 Scheme REW-K003
Відео 2Фото 5 |
Znatok 180 Scheme REW-K003 |
|
Навчальний Електронний конструктор, який дозволяє наочно пояснити дитині основні принципи дії електронних компонентів і показати роботу великої кількості простих і складних електронних схем. Простий і оригінальний спосіб з'єднання деталей забезпечує швидкий і ефективний результат без пайки. У доданому керівництві містяться ілюстрації та описи для 180 схем, причому багато рішень носять не тільки пізнавальний характер, але і придатні для практичного використання.
У наведених схемах використовується ручне, магнітне, світлове, Водяне, звукове, електричне, а також сенсорне управління. Конструктор Znatok 180 Scheme REW-K003 містить все необхідне, щоб зацікавити людей будь - якого віку-від дошкільнят до дорослих. За допомогою цього набору можна зібрати літаючий пропелер, лампу, що включається бавовною в долоні або струменем повітря, звукоімітатор, музичний вентилятор, електричне світлове рушницю, детектор брехні, Автоматичний вуличний ліхтар, мегафон, радіостанцію, електронний метроном, кілька радіоприймачів (в т.ч. FM діапазону), захисну сигналізацію, музичний дверний замок і багато іншого. Може використовуватися як дидактичний матеріал на шкільних уроках фізики, допомагаючи в освоєнні шкільної програми до 11 класу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Znatok 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Znatok.
Купити Znatok 180 Scheme REW-K003
Усі ціни 11 →Електронний конструктор ZNATOK 180 схем REW-K003 | 1 521 грн. |
Конструктор ZNATOK (180 схем) (REW-K003) | 1 427 грн. |
Електронний конструктор Знавець, 180 схем, (REW-K003) | 1 400 грн. |
Набір для дослідів Znatok Електронний конструктор 180 схем (REW-K003) (10- | 1 447 грн. |
Електронний конструктор ЗНАТОК (180 схем) REW-K003 | 1 725 грн. |