Конструктор Znatok 999 Scheme REW-K001
Відео 2Фото 5 |
Znatok 999 Scheme REW-K001 |
|
Оригінальний електричний конструктор, який дозволяє пояснити дитині основні принципи дії електронний компонентів і продемонструвати роботу безлічі простих і більш складних електронних схем. Цей захоплюючий набір дозволяє своїми руками створювати радіоприймачі, диктофони, музичні дзвінки, охоронні сигналізації, імітатори звуків, автоматичні освітлювачі, вимірювальні прилади, а також різні забавні іграшки.
Унікальний спосіб з'єднання деталей конструктора Znatok 999 Scheme REW-K001 дає можливість збирати схеми швидко і без застосування паяльника. Має кілька рівнів складності, перші заняття та ігри можна проводити з дітьми у віці від 5 років. До складу набору входять: з'єднувальні дроти, різного роду вимикачі (в т.ч. Магнітний геркон), лампи і світлодіоди, фото/світлодіоди, електромотор, мікрофон, набір резисторів, конденсаторів, транзисторів і набір функціональних інтегральних схем. Конструктор забезпечений докладною інструкцією українською мовою і живиться від 4 елементів типорозміру АА (в комплект не входять).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Znatok 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Znatok.
Купити Znatok 999 Scheme REW-K001
Усі ціни 29 →Конструктор Znatok, 999 схем, укр. мова (REW-K001) | 1 999 грн. |
Конструктор Znatok (999 схем) (REW-K001) | 1 999 грн. |
Конструктор Знаток (999 схем) (rew-k001) | 2 034 грн. |
Конструктор ZNATOK (999 схем) (REW-K001) | 2 045 грн. |
Конструктор ZNATOK (999 схем) (REW-K001) REW-K001 | 1 999 грн. |