Диктофон Zoom M2 MicTrak
Відео 7Фото 13 |
Zoom M2 MicTrak |
|
Може використовуватися як USB-C мікрофон на комп'ютері.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zoom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zoom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zoom M2 MicTrak
Диктофон цифровий Zoom M2 MicTrak | 9 594 грн. |
Zoom M2 MicTrak 529480 | 9 594 грн. |
Диктофон Zoom M2 MicTrak | 9 299 грн. |
Zoom M2 MicTrak | 9 594 грн. |
Zoom M2 MicTrak Stereo | 8 854 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →