Диктофон Zoom H4n Pro
Відео 37Фото 12 |
Zoom H4n Pro |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zoom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zoom.
Купити Zoom H4n Pro
Усі ціни 32 →Диктофон Zoom H4n Pro Black 286071 | 9 360 грн. |
Цифровой диктофон zoom H4n pro blk (286071) | 12 213 грн. |
Диктофон цифровий Zoom H4n PRO + APH4nPro | 14 695 грн. |
Рекордер Zoom H4N PRO | 12 870 грн. |
Zoom ZOOM H4n Pro BLK | 12 870 грн. |
Містер Мерседес
Японська компанія Zoom заробила репутацію такого собі Мерседеса у світі портативних рекордерів, а чи не кожній моделі можна присвятити окрему статтю з перерахуванням усіх крутих функцій. Zoom H4n Pro не виняток, це професійний рекордер з парою відмінних високочутливих «true XY» мікрофонів, які виключають фазування запису й можуть бути встановлені під кутом 90/120 градусів залежно від сцени. Для підключення зовнішніх мікрофонів є 2 додаткових входи з фантомним живленням.
Вбудований 4-канальний мікшер з ефектами
Рекордер може відтворювати і мікшувати всередині себе 4 канали аудіо, але що ще важливіше, він також може вести одночасний запис звуку на чотири незалежних канали. Водночас рівнем сигналів можна керувати за допомогою внутрішнього мікшера й додавати до них різні ефекти. Записаний звук зберігається на карту пам'яті у вигляді WAV або MP3 файлів. Усі записи можна сортувати, переміщати, копіювати й видаляти прямо в меню рекордера. Хоча, на екрані комп'ютера це робити легше. Далі більше. Zoom H4n Pro підтримує функцію автоматичного ввімкнення і вимкнення запису по виступаючому сигналу, має на борту вбудований автолевелер/компресор для виривання дуже тихих і дуже гучних ділянок запису, захист від вітру (Low-pass фільтр + компресор), уміє працювати як від мережі, так і від пальчикових батарейок.
Режим звукової карти
До речі, під час підключення до комп'ютера його можна використовувати в ролі звукової карти для оцифрування зовнішніх сигналів в якості 24 біт/96 кГц. Взагалі, враховуючи топову якість записаного аудіо, божевільну чутливість (у мережі є жарт, що він чує кроки на відстані сотні метрів) і функціональність, H4n Pro можна сміливо рекомендувати для використання в найрізноманітніших областях, музичний продакшн, кіновиробництво, журналістика і т. д. H4n відмінно зарекомендував себе в роботі при використанні репортерських мікрофонів і накамерних мікрофонів-гармат. Єдиним мінусом може бути лише те, що налаштувань і можливостей дуже багато й вам знадобиться тиждень-два, щоб у все вникнути.