USB-флешка Apacer AH15J 64 ГБ (AP64GAH15JR-1)
Apacer AH15J 64Gb |
Цвет | | Объем | 64 ГБ | Интерфейс подключения | USB 3.2 gen1 | Материал корпуса | металл | Ушко для ремешка | | Гарантия производителя | 5 лет | Размеры | 32.4x12x4.5 мм | Вес | 3.5 г | Официальный сайт | apacer.com | Дата добавления на E-Katalog | сентябрь 2023 | Маркировка производителя | AP64GAH15JR-1
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apacer 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apacer.
|
| Флеш-накопичувач USB3.2 64GB Apacer AH15J Magenta Red (AP64GAH15JR-1) AP64Яскравий пурпуровий колір символізує хоробрість та безстрашність Колірна схема AH15J використовує представницький колір 2023... еще«Viva Magenta». Завдяки міцному металевому корпусу він створює образ мужності та ентузіазму в житті користувача, а яскрава, смілива кольорова гама освіжає. Простий отвір для ремінця робить його легким та портативним Один кут кожного диска має дизайн із візерунком із розкиданих кіл, який також виконує функцію отвору для ремінця. З металевим ланцюжком з намистин його можна повісити на сумку, брелок або ремінець для мобільного телефону. Його зручно носити з собою та використовувати, і він вписується у повсякденне життя користувача. * Ланцюжок з бісеру на картинці призначений лише для довідки, ланцюжок з бісеру не входить у комплект поставки. Контрастні матеріали, зручне захоплення У конструкції Apacer використано унікальні матеріали. Комбінуючи напівпрозорий пластик із матовим металевим корпусом, щоб створити подвійний контраст зору та дотику, дизайн гарантує, що користувачі ніколи не втратять контроль над продуктом. Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 60 мес. от производителя Пожаловаться | | 240 грн. | | |
|
| Apacer 64 GB AH15J USB 3.2 Magenta Red (AP64GAH15JR-1) Magenta RedФлешка Apacer 64 GB AH15J USB 3.2 Magenta Red (AP64GAH15JR-1) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: 60 мес. Пожаловаться | | 254 грн. | | |
|
| Флеш-накопитель USB3.2 64GB Apacer AH15J Magenta Red (AP64GAH15JR-1) AP64GФлеш-накопитель USB3.2 64GB Apacer AH15J Magenta Red (AP64GAH15JR-1) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 254 грн. | | |
|
| USB флеш накопичувач Apacer 64GB AH15J Magenta Red USB 3.0 (AP64GAH15JR-1)64 Gb, USB 3.0, метал Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 254 грн. | | |
|
| Apacer USB флеш накопичувач Apacer 64GB AH15J Magenta Red USB 3.0 (AP64GAH+ 6 грн бонус, 64 Gb, USB 3.0, метал Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 254 грн. | | |
Динамика цен на Apacer AH15J 64 ГБ
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная