Унитаз Cersanit Zen S701-428
Видео 1Фото 4 |
Cersanit Zen S701-428 |
|
10 лет гарантии на керамику от производителя.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Cersanit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Cersanit Zen S701-428
Все цены 7 →Cersanit Cersanit СЕТ B246 ZEN Cleanon (S701-428) S701-428 | 9 429 грн. |
Cersanit Cersanit Чаша підвісного унітазу B246 ZEN CLEAN ON+сид. SLIM дюр | 8 439 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Zen Clean On з сидінням Slim (S701-428) | 8 979 грн. |
Унітаз підвісний CET В246 ZEN CLEAN ON з кришкою дюропласт ліфт SLIM PL 21 | 8 979 грн. |
CET В246 ZEN CLEAN ON підвісний з кришкою дюропласт ліфт SLIM PL 969490030 | 9 198 грн. |
Унітаз підвісний CET B246 Cersanit Zen CleanOn з дюропластовим Slim сидінн | 9 428 грн. |
Чаша підвісного унітазу B246 ZEN CLEAN ON+сид. SLIM дюр пов.пад.легко з'єм | 8 928 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →