Инсталляция для туалета Geberit Duofix 111.534.00.1
Фото 8 |
Geberit Duofix 111.534.00.1 Duofixплоская |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Geberit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Geberit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Geberit Duofix 111.534.00.1
Все цены 15 →Інсталяція для біде Geberit Duofix (111.534.00.1) 111.534.00.1 | 7 989 грн. |
Інсталяція для підвісного біде, 112 см, універсальна Geberit Duofix 111.53 | 7 989 грн. |
Geberit Geberit DUOFIX монтажний елемент для біде, 112 см, універсальний – | 7 989 грн. |
Geberit Geberit Duofix 111.534.00.1 | 7 989 грн. |
Інсталяція для біде Geberit Duofix Basic (111.534.00.1) | 7 989 грн. |
eще 10 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →