Стул IKEA OSTANO 205.453.59
Фото 15 |
IKEA OSTANO 205.453.59 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить IKEA OSTANO 205.453.59
Все цены 13 →Стілець IKEA STAN, червоно-коричневий Реммарн, червоно-коричневий, 705.265 | 1 271 грн. |
Стілець IKEA STAN, чорний Реммар, темно-сірий, 205.453.59 | 1 271 грн. |
Кухонний стілець OSTANO IKEA 205.453.59 | 1 271 грн. |
Кухонний стілець OSTANO IKEA 505.689.00 темно-зелений | 1 271 грн. |
Кухонний стілець OSTANO IKEA 705.265.32 | 1 271 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →