Стул IKEA STEFAN 002.110.88
Фото 4 |
IKEA STEFAN 002.110.88 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог IKEA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели IKEA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить IKEA STEFAN 002.110.88
Все цены 7 →Стілець ІКЕА Stefan Коричнево-чорний (00211088) | 1 661 грн. |
Стул ІКЕА Stefan Коричнево-черный (00211088) | 1 661 грн. |
Стілець IKEA СТЕФАН, коричнево-чорний, 002.110.88 | 1 699 грн. |
Кухонний стілець STEFAN IKEA 002.110.88 чорний/коричневий | 1 699 грн. |
Стілець IKEA STEFAN коричнево-чорний дерев'яний 002.110.88 | 1 839 грн. |
Стілець ІКЕА STEFAN коричнево-чорний (00211088) | 1 927 грн. |
Стілець IKEA STEFAN коричнево-чорне (002.110.88) | 1 760 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →