Рихтовочный молоток Intertool HT-0238
Intertool HT-0238 |
|
Взаимозаменяемые пластиковые бойки.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool HT-0238
Все цены 6 →Intertool Intertool HT-0238 | 109 грн. |
Молоток рихтувальний 35мм з металевою рукояткою, гумовий та поліуретановий | 209 грн. |
Молоток рихтувальний INTERTOOL 35мм (HT-0238) | 109 грн. |
Молоток рихтувальний D 35мм з металевою рукояткою, гумовий та поліуретанов | 129 грн. |
Молоток рихтувальний D 35мм з металевою рукояткою, гумовий та поліуретанов | 120 грн. |
Рихтувальний Молоток Intertool 35 мм ручка метал (HT-0238) | 118 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →