Зимняя шина Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T
Видео 15Фото 4 |
Выберите размер шин
Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T 185/65 R15 92 T |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Nexen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Nexen.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T
Все цены 42 →Шина Roadstone WinGuard Ice Plus WH43 185/65 R15 92T XL | 2 661 грн. |
Nexen WinGuard ice Plus WH43 185/65 R15 92T XL | 2 441 грн. |
Nexen WinGuard ice Plus WH43 185/65 R15 92T | 2 652 грн. |
Зимние шины Nexen WinGuard Ice Plus WH43 185/65 R15 92T XL 1001188222 | 2 455 грн. |
Nexen Winguard Ice Plus (185/65R15 92T) | 2 382 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
0 0 2 3 |
Киа Церато. До этих покрышек 5 лет на Nokian Nordman RS, у которых и на снегу и по льду все шикарно, полная уверенность в завтрашнем дне, но после наших дорог устал латать грыжи, поэтому решил что следующая резина должна быть в первую очередь с крепким кордом, а с остальным при спокойной манере езды справлюсь. Второй сезон на Nexsen Winguard Ice Plus, получил то , что хотел, после ям уже ни о чем не переживаешь. Крепкая. На снегу, каше, мокрой дороге машина устойчива и послушна.Торможение на льду относительно уверенное, но как по мне надо быть внимательным и аккуратным, как и на любой другой резине. По сравнению с Nokian немного печали на льду ,-со старта на голом льду частые пробуксовки, хотя не критичны( на предыдущей резине как будто бы под колесами асфальт).Соответственно меньше общей уверенности. Salda Salda: пользуюсь Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T более года |
Відкатую вже третій комплект. Непогано тримає лід, гарно сніг. Після зими коли переходжу на контіки п'яті, наче в літаку по шуму. Я до того, що взагалі не шумить ця гума. В порівнянні звісно. Тріхи швидко треться. Та м'яка гума не може довго ходити. Ресурс тисяч 35-40 максимум. |
Купував першу зимову гуму, тому довелось чимало перечитати різних статей, відгуків та іншого, щоб обрати найкращий варіант за доступну ціну. Вибрав Nexen Winguard Ice Plus і ще жодного разу за 2,5 місяці (4,5 тис. км) не пожалкував. Авто впевнено тримається дороги і вибраної траєкторії руху, неначе якийсь джип або танк =) - Чудово тримає дорогу і має відмінну курсову стійкість. Перевіряв на різних швидкостях (в межах до 130 км/год) в різні погодні умови і температури - не підводила.
- Авто має відмінні прохідні можливості на снігу: як вкатаний, так і не вкатаний. Переїзд через снігові "баюри", виїжджаєш під гірку по вкатаному снігу — без проблем. Багато кого із знайомих вже заносить на тих ділянках дороги, де я проїжджаю без проблем. - Не шумна (шуму від шини ненабагато більше, ніж від літньої). - Після 4,5 тис. км (проїхав за 2,5 місяці), навіть, ще не повністю стерлась фарба по середині шини, яка була нанесена під час виробництва! (нижче є фото) - Гарно реагує і сприймає удари від вибоїн та ям. - Якщо при старті під шини потрапляє лід може шліфувати, але не критично, трошки підкермовуєш, перемикаєшся на 2-гу передачу і все ок.
- При +10 починає трохи "пливти" на поворотах, але це і не дивно, адже це зимова гума. Владислав М: пользуюсь Nexen Winguard Ice Plus 205/60 R16 96T несколько месяцев |
Показано 3 из 5 отзывов
eще 2 отзыва
Модификации Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T
Цены на Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T | от 2 173 грн. | 42 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →