Смартфон Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ (23053RN02A)
Видео 4Фото 10 |
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ
Экран:6.79 ", 2400x1080 (20:9), 388 ppi, 90 Гц
Память:128 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 4 ГБ
Процессор:Helio G88
Камера:3 модуля, 50 МП, + 8 МП
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:199 г
Предварительные характеристики, могут измениться после официального анонса.
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ
Все цены 134 →Xiaomi Redmi 12 4/128 Sky Blue | 5 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128GB Dual Sim Sky Blue Redmi 12 4/128GB Sky BlXiaomi Redmi 12 - це смартфон, який ідеально балансує між потужністю та стилем. 6.79-дюймовий екран FHD+ з роздільною зда... ещетністю 2460x1080 вражає своєю деталізацією та насиченими кольорами. Підтримка частоти оновлення 90 Гц робить перегляд контенту плавним і захопливим, а сертифікація SGS Low Blue Light забезпечує турботу про ваші очі, запобігаючи втомі під час читання. Ефективність у повсякденному використанні В основі смартфона лежить процесор MediaTek Helio G88, який забезпечує вражаючу продуктивність, що робить ваш досвід використання швидким і плавним. З цим процесором ви можете насолоджуватися швидким запуском додатків, плавною роботою інтерфейсу та видатною продуктивністю в іграх і мультимедійних додатках. Майстерність мобільної фотографії Xiaomi Redmi 12 обладнаний потрійною камерою з 50 МП основним модулем, що дозволяє вам створювати професійні фотознімки з легкістю. Забудьте про невдалі кадри і насолоджуйтеся моментом. У разі нестачі освітлення вам завжди прийде на допомогу світлодіодний спалах, який дарує додаткове світло і допомагає створити яскраві знімки навіть у нічний час. 8 МП модуль приносить насичені кольори та додає широкий кут огляду для захоплення більшого контенту на одній фотографії. 2 МП макро-камера відкриває перед вами світ деталей і маленьких чудес. Безперервна автономність Смартфон Redmi 12 оснащений акумулятором ємністю 5000 mAh, що дає змогу використовувати пристрій упродовж усього дня без постійної потреби в зарядці. Підтримка швидкої зарядки 18 Вт гарантує швидке відновлення заряду, дозволяючи вам залишатися активним. Достатньо місця для всього вашого контенту Вбудована пам'ять 128 ГБ дає змогу зберігати безліч фотографій, відео та застосунків. Якщо місця недостатньо, ви можете розширити його за допомогою SD/TF-карти до 1 ТБ. Дизайн і надійність Стильний дизайн смартфона і стандарт захисту від пилу і вологи IP53 роблять його не тільки привабливим, але і надійним у використанні. Легка вага та компактні розміри роблять його ідеальним для носіння. Занурення в звук Незалежно від того, слухаєте ви музику, дивитеся фільми, граєте в ігри або проводите відеодзвінки, ви будете вражені якістю звуку. Передова звукова технологія створює обволікаючий звуковий простір. Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | 5 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128Gb Sky Blue 993282Преміальний, тонший Завдяки стильній та міцній скляній задній панелі товщиною всього 8,17 мм, Redmi 12 пропонує абсолютно но... ещеве розуміння того, як виглядати та відчувати себе добре. Нескінченний дизайн декору камер, відкрийте свою уяву Завдяки безшовно інтегрованим камерам та скляній задній панелі преміум-класу, Redmi 12 дійсно виділяється серед конкурентів. Захист за стандартом IP53 Завдяки захисту IP53 Redmi 12 ще більше захищений від бризок і пилу. Не турбуйтеся про дрібниці та насолоджуйте Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 5 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128Gb Midnight Black (Global, NFC)Дисплей: 6.79" (2460x1080) / 396ppi / Процесор: MediaTek Helio G88 (12nm) Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-... ещеA55) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSD (до 1 ТБ) (або друга SIM-карта) / Камера: Потрійна 50 Мп (f/1.8) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED спалах / Автофокус / Фронтальна 8 Мп (f/2.1) / Комунікації: USB Type-C / Bluetooth 5.3 / Wi-Fi: 2.4GHz|5GHz / GPS / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 198.5 г / Операційна система: MIUI 14 based on Android 13 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | 4 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 4/128GB Dual Sim Midnight Black Redmi 12 4/128GBСмартфон Xiaomi Redmi 12 Современный и стильный смартфон Xiaomi Redmi 12 сочетает в себе мощный процессор от MediaTek и диспл... ещеей FHD+ с частотой 90 Гц. Отличная система камер позволит Вам снимать только лучшие кадры и запечатлеть самые главные моменты жизни. Изысканный дизайн Redmi 12 толщиной всего 8,17 мм придает совершенно новый стиль, благодаря универсальному и прочному дизайну задней панели из ШОС нами 5 лет (Киев) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | 5 520 грн. |
eще 20 предложений
Серия Xiaomi Redmi (бюджетные)
от 5 457 грн.
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, мощный процессор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, защита IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г
от 599 грн.
внутриканальные, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовой ассистент, влагозащита, 20 – 20000 Гц, аккумулятор: 34 мАч, до 5 ч, с кейсом + 30 ч
от 4 449 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, защита IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г, без ЗУ
от 1 148 грн.
внутриканальные, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активное шумоподавление, влагозащита, 20 – 20000 Гц, аккумулятор: с кейсом + 40 ч
от 5 750 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, защита IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г, без ЗУ
от 2 299 грн.
внутриканальные, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активное шумоподавление, игровой режим, влагозащита, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, аккумулятор: 54 мАч, с кейсом + 38 ч
от 5 049 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 192 г
от 619 грн.
вкладыши, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.3, влагозащита, 20 – 20000 Гц, аккумулятор: до 5 ч, с кейсом + 20 ч
от 3 567 грн.
6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модуля, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАч, 198 г
от 499 грн.
внутриканальные, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.0, влагозащита, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, аккумулятор: 43 мАч, до 4 ч, с кейсом + 12 ч
от 4 285 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 192 г
от 1 989 грн.
внутриканальные, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активное шумоподавление, игровой режим, 3D звук, влагозащита, аккумулятор: с кейсом + 36 ч
от 4 290 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модуля, 50 МП, + 8 МП, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 181 г
от 579 грн.
для активного спорта, внутриканальные, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.2, влагозащита, 20 – 20000 Гц, аккумулятор: до 5 ч, с кейсом + 18 ч
от 4 699 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модуля, 50 МП, + 8 МП, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 181 г
от 1 299 грн.
внутриканальные, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активное шумоподавление, влагозащита, 32 Ом, аккумулятор: 35 мАч, до 6 ч, с кейсом + 28 ч
от 4 607 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 192 г
от 930 грн.
внутриканальные, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активное шумоподавление, влагозащита, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, аккумулятор: 48 мАч, с кейсом + 30 ч
от 5 299 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, защита IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г, без ЗУ
от 661 грн.
вкладыши, беспроводные, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, влагозащита, 20 – 20000 Гц, аккумулятор: 35 мАч, до 5 ч, с кейсом + 25 ч
Видеообзоры
Redmi 12 Unboxing & Review - Helio G88 SoC, 90Hz Display, and 5000mAh Battery
15 июня 20239 178 просмотров
Xiaomi Redmi 12 test game PUBG Mobile
16 июня 2023183 026 просмотров
Unboxing the Redmi 12 & Review | First Look & What You Need to Know | A Closer Look at Its Features.
19 июня 202322 792 просмотра
Огляд Xiaomi Redmi 12 ВАЖКИЙ ЛЮКС за копійки та НОВІ ПРАВИЛА ГРИ | Новинка
16 июня 2023145 711 просмотр
Как выбрать мобильный телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификации Xiaomi Redmi 12
Цены на Xiaomi Redmi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ | от 4 449 грн. | 134 предложения | ||
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 8 ГБ | от 5 299 грн. | 30 предложений | ||
Xiaomi Redmi 12 256 ГБ / 8 ГБ | от 5 750 грн. | 146 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
от 4 299 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модуля, 48 МП, съемка 4K, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 190 г
от 4 988 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистый Android, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, защита IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 184 г, без ЗУ
от 5 212 грн.
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модуля, 48 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г
от 4 999 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модуля, 48 МП, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 190 г
от 4 049 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистый Android, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, защита IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 177 г
от 4 460 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модуля, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, замедленная съемка, Wi-Fi 5, защита IP54, зарядка: fast charge, 5020 мАч, 209 г
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модуля, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, защита IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 195 г
от 5 199 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 190 г
6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G85, камера: 4 модуля, 48 МП, + 8 МП, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5020 мАч, 198 г
от 5 195 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модуля, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г
от 5 399 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, защита IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 184 г
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, мощный процессор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, защита IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г