Фонарик Yato YT-08590
Фото 8 |
Yato YT-08590 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Yato 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Yato.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Yato YT-08590
Фонарь светодиодный налобный Yato 3 Вт 100 лм YT-08590 | 517 грн. |
Ліхтар налобний, світлодіодний, 1 LeD +3 Вт, водонепроникний, 3хААА, 3 реж | 521 грн. |
Ліхтарик на голову (Yato) 3 Вт лінзовий LED (3хААА) YT-08590 | 567 грн. |
Ліхтар YATO діод налобний водозахист 3Вт 3 режими YT-08590 | 509 грн. |
Налобний(Ліхтарик)3 Вт 3 ААА YATO (YT-08590) | 510 грн. |
Купляв рік тому. Спочатку працював добре після чого почав швидко розряджатися :зламалось кріплення задньої кришки. не яскраво світить вимикається сам по собі . Декілька режимів .
Гнучка резинка Добре світить далеко Часто потрібно міняти бататарейки
Ненадійна фіксація задньої кришки . Oleksii Олексій Kashchak Кащак: пользуюсь Yato YT-08590 более года |
Добавить отзыв
Дополнительные функции и возможности фонарика Yato YT-08590:
- Регулировка наклона осветительной головы
РекомендуемСравнить в таблице →