Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Персональні комп'ютери   /   2E

Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa 2E-10098

Фото - Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10098)
Фото 6
Порівняти ціни 14 →
Проц:Core i7, 12700, 1.6 ГГц
ОЗП:16 ГБ
Відео:UHD Graphics 770
Накопичувач:512 ГБ
ОС:DOS
в списокмої списки
Модифікації 2E Rational Alfa 11
Характеристики
2E Rational Alfa 2E-10098
Колір
Типнастільний
Форм-факторMini Tower
Процесор
ЧипсетIntel B660
Типдесктопний
СеріяCore i7
Модель12700
Кодова назваAlder Lake (12th Gen)
Кількість ядер12
Кількість потоків20
Тактова частота1.6 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.9 ГГц
Тест Passmark CPU Mark30966 points
Оперативна пам'ять
Об'єм ОЗП16 ГБ
Тип пам’ятіDDR4
Тактова частота3200 МГц
Кількість слотів2
Допустимий максимальний об'єм64 ГБ
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Модель відеокартиUHD Graphics 770
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD
Об'єм накопичувача512 ГБ
Задня панель
Роз'ємиVGA
HDMI вихід
PS/21 шт
USB-A 2.02 шт.
USB-A 5Gbps4 шт.
Макс. моніторів, що підключаються2 шт.
Передня панель
Привіднемає
mini-Jack (3.5 мм)
USB-A 2.01 шт.
USB-A 5Gbps2 шт.
Мультимедіа
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-Fiнемає
Звук7.1
Інше
Потужність БЖ500 Вт
Передвстановлена ОСDOS
Матеріал корпусасталь
Габарити (ВхШхГ)361x188x360 мм
Вага6 кг
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Де купити 2E Rational Alfa 2E-10098

Комп'ютер 2E Rational (2E-10098) 2E-10098

FOXTROT.UA
Офіційний партнер 2E
(Київ)Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
35 139 грн.

Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rationa (2E-10098)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rationa (2E-10098)

ЦифраЗ нами 9 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
34 436 грн.

Системний блок 2E Rational (2E-10098) 2E-10098

Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Системний блок 2E Rational 2E-10098

Vodafone.uaЗ нами 7 років (Київ)Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
35 059 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на 2E Rational Alfa 2E-10098

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна