Персональний комп'ютер Artline Business B19 B19v02Win
Фото 9 | від 26 209 до 29 587 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 12400, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B19 12
Характеристики
Artline Business B19 B19v02Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B19 B19v02Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B19v02Win | 26 655 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B19 (B19v02Win) | 26 655 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B19 (B19v02Win) | 26 632 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B19 (B19v02Win) | 26 883 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B19 (B19v02Win) B19v02Win | 26 655 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо