Наушники
A4Tech Bloody G525
Видео 10Фото 9 |
A4Tech Bloody G525 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели A4Tech.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить A4Tech Bloody G525
Все цены 59 →A4Tech Bloody G525 Black | 1 199 грн. |
Ігрові навушники Bloody G525 (Black) | 1 229 грн. |
Навушники A4tech G525 Bloody Black | 1 399 грн. |
Гарнитура A4Tech Bloody G525 Black G525 Bloody (Black) | 1 205 грн. |
Гарнітура A4Tech Bloody G525 Black G525 Bloody (Black) | 1 399 грн. |
eще 20 предложений
0 0 1 4 |
Купив як альтернативу звичайним навушникам Sony але для usb Відносно великі, м'які і відповідно довго можна використовувати. Низи і середні добрі що і так зрозуміло бо заточені під ігри де високі не використовують але звук чистий і об'ємний. Відносно вух з конектором їх не можна всунути в активні колонки якщо звук, музика тихі і треба підсилити. Так як через usb треба перевіряти як працює з іншим обладнанням на USB типу клавіатура, usb-HDD і головне мишка бо приєднав мабуть на одну лінію і відразу у грі відчув сіпання прицілу. пользуюсь A4Tech Bloody G525 менее месяца |
Показано 1 из 5 отзывов
eще 4 отзыва
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →