Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Acefast

Тримач / авто зарядка Acefast D30 (6974316283089)

Фото - Тримач / авто зарядка Acefast D30
Відео 1Фото 8
Acefast D30
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
клейка поверхня
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Індикатор роботи
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
29x64 мм
Вага
123 г
Офіційний сайт
acefast.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024
Маркування виробника
6974316283089

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.

Купити Acefast D30

Усі ціни 19 →

AceFast D30 Black

Тримач з бездротовою зарядкою, магнітний AceFast D30 Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
1 001 грн.

Кріплення для мобільного телефону Acefast D30 Magnetic Folding Wireless Charging Car Holder Black (6974316283089) 6974316283

Автомобільний тримач Acefast D30 Magnetic Folding Wireless Charging Car Holder — це зручний аксесуар, що поєднує магнітне крі... щеплення та бездротову зарядку MagSafe, забезпечуючи комфортне користування смартфоном у дорозі. Завдяки потужному вбудованому магніту, пристрій надійно утримує телефон навіть на нерівних дорогах, виключаючи ризик його падіння.Модель підтримує бездротову зарядку MagSafe, що дозволяє
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 109 грн.

Автоутримувач Acefast D30 Magnetic Wireless Charging Black (6974316283089) 6974316283089

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 029 грн.

AceFast D30 Black (6974316283089) D30Black(6974316283089)

Колір виробника/Чорний|Вага/123 г|Тип/Магнітний тримач|Призначення/Для авто|Тип кріплення тримача/3М скотч, Торпедо|Посилання... щена сайт виробника/https://acefast.com/catalog/wireless-chargers/fast-wireless-charger-magnetic-car-holder-d30/|Комплектація/Тримач, Кабель USB-A – Type-C, Карта вирівнювання, Магнітне кільце, Серветки, Статична плівкова наклейка, Інструкція|Сумісність/Смартфон|Тип кріплення пристрою/Магніт|Матеріал/Метал|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/Ні|Розмір/64 х 64 х 29 мм|Бренд/AceFast|Особливості/Поворотний, Підсвічування, Регульований, Із вбудованою зарядкою
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 185 грн.

Автотримач для телефона з БЗП Acefast D30 magnetic folding wireless charging car holder чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 014 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Acefast D30

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди