Роликові ковзани Action Zero (PW117CE)
![]() |
Action Zero |
|
У розмірі 26-29 три колеса. Зйомне гальмо. Світиться при їзді колеса.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Action 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Action.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Action Zero
Усі ціни 27 →| 2 990 грн. |
Роликові ковзани Action Zero Blue розмір 30-33 + комплект захисту (PW117CE308905/30-33) | 2 990 грн. |
Action Роликові ковзани Дія нульовий розмір 26-29 Синій із набором захисту PW117CE308905/26-29 | 2 990 грн. |
Action ZERO (компл) Blue 26-29 (PW117CE308905/26-29) ZERO(компл)Blue26-29(PW117CE308905/26-29) | 2 989 грн. |
Роликові ковзани Action ZERO/Blue розмір 26-29 (PW117CE308905/26-29) PW117CE308905/26-29 | 2 790 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →