Роликові ковзани Rollerblade Microblade 2020
Відео 1Фото 11 |
Rollerblade Microblade 2020 |
|
Конструкція рами ковзанів дозволяє установку трьох великих коліс діаметром 80 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rollerblade 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rollerblade.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade Microblade 2020
Усі ціни 7 →Роликові ковзани Rollerblade Microblade 33-36.5 07062100174/33-36.5 | 3 900 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Microblade 28-32 07062100174/28-32 | 3 900 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Microblade Red 33-36.5 (07957200741/33-36.5) | 3 900 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Microblade 36-40.5 07062100174/36-40.5 | 3 900 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Microblade Red 28-32 (07957200741/28-32) | 3 900 грн. |
Ролики дитячі Rollerblade Microblade Midnight Blue 2020 Темно-синій, 36.5- | 4 900 грн. |
Ролики дитячі Rollerblade Microblade Midnight Blue 2020 Темно-синій, 33-36 | 4 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →