Роликові ковзани Action Zero (PW117CE)
Фото 15 |
Action Zero |
|
У розмірі 26-29 три колеса. Зйомне гальмо. Світиться при їзді колеса.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Action 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Action.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Action Zero
Усі ціни 6 →Роликовые коньки Action Zero Blue размер 26-29 + комплект защиты (PW117CE3 | 2 790 грн. |
Роликові ковзани Action ZERO (компл)/Blue/26-29 PW117CE308905/26-29 | 2 790 грн. |
Роликовые коньки Action Zero Комплект Синий 26-29 (PW117CE308905/26-29) PW | 2 780 грн. |
Роликові ковзани Action Zero Комплект Синій 26-29 (PW117CE308905/26-29) PW | 2 790 грн. |
Action Роликові ковзани Action Zero Комплект Синій 26-29 (PW117CE308905/26 | 2 790 грн. |
Набір роликові ковзани Action ZERO Blue 26-29 + комплект захисту (PW117CE3 | 2 790 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →