Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Офіс і банк   /   Знищувачі паперу (шредери)   /   Adler

Знищувач паперу Adler AD 1037 (ad_1037b)

Фото - Знищувач паперу Adler AD 1037
Фото 13
Adler AD 1037
Рівень секретності (DIN 66399)
P-4
Знищує
пластикові карти
оптичні диски
Тип різання
перехресна
Розміри фрагментів
4х39 мм
Ширина отвору
220 мм
Ємність кошика
13 л
Потужність двигуна
200 Вт
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
захист від перегріву
зупинка при наповненні
Рівень шуму
69 дБ
Габарити (ВхШхГ)
370х310х170 мм
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2025
Маркування виробника
ad_1037b

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 1037

Шредер Adler AD 1037 Black

Шредер Adler AD 1037 Black — ефективний пристрій для надійного знищення паперових документів, кредитних карток та компакт-дисків, що підходить для використання в офісі та вдома. Він одночасно подрібнює до 6 аркушів формату А4, забезпечуючи високий рівень безпеки P-4 із розміром різки 4 x 39 мм, що гарантує конфіденційність інформації. Окремий лоток... щедля знищення електронних носіїв подрібнює їх на смужки шириною 15 мм. Модель оснащена автоматичним стартом і стопом, функцією реверсу для усунення заторів, а прозорий контейнер об’ємом 13 літрів спрощує контроль заповнення. Потужність 200 Вт забезпечує стабільну роботу, а захист від перегріву подовжує ресурс пристрою. Компактний корпус чорного кольору з сучасним дизайном легко вписується в будь-який інтер’єр і має ширину входу 220 мм для зручного завантаження документів. Цей шредер оптимізує процес утилізації конфіденційних даних, забезпечуючи безпеку та комфорт у повсякденній експлуатації.
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 532 грн.

Шредер для документів Adler AD 1037 P4, A4, до 6 аркушів, 13 л, CD/DVD і карт, 200 Вт, білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  В побуті З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 760 грн.

Шредер Adler AD 1037 Black

Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 526 грн.

Шредер Adler AD 1037 Black

Шредер Adler AD 1037 Black — ефективний пристрій для надійного знищення паперових документів, кредитних карток та компакт-дисків, що підходить для використання в офісі та вдома. Він одночасно подрібнює до 6 аркушів формату А4, забезпечуючи високий рівень безпеки P-4 із розміром різки 4 x 39 мм, що гарантує конфіденційність інформації. Окремий лоток... щедля знищення електронних носіїв подрібнює
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 523 грн.

Динаміка цін на Adler AD 1037