Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Amica

Плита Amica 510GEM2.33ZpTa W білий

Фото - Плита Amica 510GEM2.33ZpTa W білий
Фото 5
Amica 510GEM2.33ZpTa W білий
Колір
Тип варильної поверхнігазова
Управління конфоркамиповоротні перемикачі
Духовка
Тип духовкиелектрична
Об'єм духовки62 л
Мінімальна температура50 °C
Максимальна температура250 °C
Функціїтермостат
таймер
конвекція
електрогриль
підсвічування духовки
Тип очищення внутрішньої поверхніочищення парою
Напрямні декгратчасті
Кількість стекол дверцят2
Варильна поверхня
Робоча поверхняемальована
К-ть газових конфорок4 шт.
Решітки конфороксталеві
Додатково
Газ-контрольварильної поверхні
автопідпалварильної поверхні
Дисплей
Загальні характеристики
Клас енергоспоживанняA
Потужність підключення2.9 кВт
Габарити (ВхШхГ)85x50x60 см
Офіційний сайтamica.pl
Дата додавання на E-Katalogберезень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.

Купити Amica 510GEM2.33ZpTa W білий

Плита комбінована Amica 510GEM2.33ZpTa(W)

Плита комбінована Amica 510GEM2.33ZpTa(W) — практична кухонна плита з чотирма газовими пальниками та 62‑літровою електричною духовкою, що має 8 режимів роботи і конвекцію для рівномірного випікання. Швидкий розігрів духовки до 150°C за 4 хвилини, емальоване покриття EasyClean для простого догляду, двочастинна емальована решітка та автоматичний запа... щельник у ручці. Електронний програматор спрощує налаштування часу та режимів, гриль і опція «розморожування» розширюють функціональність, а захист від витоку газу підвищує безпеку використання. Підключення 230 V, потужність 2,9 кВт; білий фасад і компактні габарити 85×50×60 см роблять модель придатною для різних кухонь.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
17 706 грн.

Плита комбінована Amica 510GEM2.33ZpTa(W)

Комбінована плита Amica 510GEM2.33ZpTa(W) поєднує зручність газової варильної поверхні та електричної духовки, що забезпечує високий комфорт при приготуванні страв. Варильна поверхня має чотири газові конфорки з автоматичним запалюванням і двокомпонентними емальованими решітками, що сприяє безпечній та стабільній роботі. Її білий колір органічно до... щеповнює сучасний дизайн кухні.
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
17 700 грн.

Газоелектрична плита Amica 510GEM2.33ZpTa(W) GKGEGEM233ZPTW

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
16 306 грн.

Динаміка цін на Amica 510GEM2.33ZpTa W білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Amica 510GEM2.33ZpTa W

Ціни на Amica 510GEM2.33ZpTa W
Amica 510GEM2.33ZpTa W білийвід 16 306 грн.3 пропозиції
Amica 510GEM2.33ZpTa Xx нержавіюча стальвід 17 562 грн.7 пропозицій