Плита Gorenje GK 5C41 BF чорний
Фото 12 |
Gorenje GK 5C41 BF чорний |
|
Високоякісна кухонна плита з привабливим зовнішнім дизайном, газовою варильною поверхнею та місткою духовкою. Модель представлена на ринку популярним словенським брендом Gorenje в 2022 році в рамках лінійки Advanced пристроїв і позиціонується в середній ціновий сегмент. Почнемо з варильної поверхні. Вона має емальоване покриття, оснащена 4 газовими конфорками з регульованою потужністю та знімними чавунними ґратами.
Панель керування сформована зі звичних поворотних регуляторів, а також додатково оснащена великим дисплеєм. Є система газ-контроль, яка відключає газ, якщо полум'я випадково згасло. Є також зручна функція підпалення. Що ж до духової шафи, то плита Gorenje GK 5C41 BF обладнана камерою на 70 л. Температура нагрівання всередині регулюється від 50 до 275 °C. Є електрогриль, який дозволяє приготувати страви із золотистою скоринкою, а також система очищення стінок духовки за допомогою пари, що значно полегшує процес очищення та підтримання чистоти всередині духовки. Дверцята має зручний автодоводчик.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GK 5C41 BF чорний
Усі ціни 69 →Плита комбінована Gorenje GK 5C41 BF | 14 839 грн. |
Комбінована плита Gorenje GK5C41BF | 14 946 грн. |
Плита Gorenje GK5C41BF | 14 481 грн. |
Плита комбінована Gorenje GK5C41BF | 16 499 грн. |
Плита Gorenje GK5C41BF | 16 499 грн. |
Модификації Gorenje GK 5C41 BF
Ціни на Gorenje GK 5C41 BF |
---|---|---|---|---|
Gorenje GK 5C41 WF білий | від 12 062 грн. | 56 пропозицій | ||
Gorenje GK 5C41 SF сріблястий | від 14 669 грн. | 45 пропозицій | ||
Gorenje GK 5C41 BF чорний | від 14 481 грн. | 71 пропозиція |