Плита Amica 58IES2.322HTab W білий
Amica 58IES2.322HTab W білий білий нержавіюча сталь |
|
Повністю електрична плита бренду Amica отримала стильний дизайн, сучасне керування та всі необхідні функції для повсякденного використання. Модель оснащена духовкою об'ємом 62 літри, електричною варильною поверхнею, дверцятами з потрійним склінням та висувним ящиком у нижній частині корпусу, в якому можна зберігати посуд та інше кухонне приладдя. Варильна поверхня складається з чотирьох Hi-Light конфорок, дві з яких мають діаметр 16 см, а дві – 21 см.
Вони пропонують 9 рівнів потужності та функцію PowerBooster, яка збільшує потужність до максимального показника для швидкого нагріву. Індикатор залишкового тепла вказує на зони нагрівання, які не встигли охолонути після вимкнення пристрою. А панель зі склокераміки легко очищається завдяки гладкій поверхні і відсутності деталей, що виступають. За керування конфорками відповідають сенсорні кнопки.
Духовка Amica 58IES2.322HTab W дозволяє готувати на кількох рівнях одночасно. Крім традиційного нагріву, тут є електрогриль для запікання м'яса, овочів, риби та ін, а також конвекція. У цьому випадку вентилятор забезпечує циркуляцію гарячого повітря та підтримує однакову температуру в кожній частині камери. Усього на вибір є 8 режимів приготування. Внутрішні поверхні духовки покриті емаллю EasyClean, що легко очищається.
Крім того, духову камеру легко утримувати в чистоті завдяки спеціальній програмі очищення пором. Додаткові опції включають функцію швидкого нагрівання духовки до потрібної температури (всього за 4 хвилини), підсвічування для контролю за процесом приготування та таймер, який простежить за часом і подасть сигнал про закінчення готування. Відлік часу ведеться на невеликому дисплеї, а для керування духовкою передбачені класичні перемикачі поворотні. За необхідності панель керування можна заблокувати, щоб уникнути випадкових натискань, особливо якщо в будинку є маленькі діти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica 58IES2.322HTab W білий
Усі ціни 10 →Електрична плита Amica 58IES2.322HTab(W) | 21 907 грн. |
Плита электрическая Amica 58IES2.322HTAB (W) | 23 899 грн. |
Плита Amica 58IES2.322HTAB(W) 58IES2.322HTAB(W) | 21 818 грн. |
Amica 58IES2.322HTab(W) | 23 160 грн. |
Amica 58IES2.322HTab(W) | 23 739 грн. |
Модификації Amica 58IES2.322HTab W
Ціни на Amica 58IES2.322HTab W |
---|---|---|---|---|
Amica 58IES2.322HTab W білий | від 21 250 грн. | 10 пропозицій | ||
Amica 58IES2.322HTab Xv нержавіюча сталь | від 21 280 грн. | 9 пропозицій |