Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Amio

Тримач / авто зарядка Amio THOLD-01 (02362)

Фото - Тримач / авто зарядка Amio THOLD-01
Amio THOLD-01
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
на підголівник
Кріплення гаджета
магніт
Матеріал корпуса
пластик
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025
Маркування виробника
02362

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amio.

Купити Amio THOLD-01

Держатель автомобильный AMiO THOLD-01 (02362)

АТЛЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
290 грн.

Автотримач телефонів Amio THOLD-01 автомобільний тримач (41417)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Needed things З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
377 грн.

Автомобільний тримувач AMiO THOLD-01

Маркетплейс: Rozetka.ua  UCP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
284 грн.

Тримач автомобільний AMiO THOLD-01 (02362)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Garage Deal З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Amio THOLD-01