Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Apacer

Жорсткий диск (HDD) Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 TB
Відео 1Фото 6
Apacer AP4TBAC533B-1
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Гарантія виробника
3 роки
Корпус
пластиковий
Розміри
133x79x17 мм
Вага
282 г
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2022
Двоколірні світлодіодні індикатори показують режим передачі USB 3.2 (синій) або USB 2.0 (червоний).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 TB

Усі ціни 49 →

Зовнішній жорсткий диск APACER AC533 4TB USB 3.1 Black (AP4TBAC533B-1) AP4TBAC533B-1

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 129 грн.

Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB Apacer (AP4TBAC533B-1) AP4TBAC533B-1

+ 164 балів ITbox, 2.5", 4 TB, USB 3.2, гума+пластик
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
7 889 грн.

Зовнішній жорсткий диск APACER AC533 4TB USB 3.1 Чорний (AP4TBAC533B-1)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 761 грн.

2.5" 4TB Apacer (AP4TBAC533B-1) (UA)

Тип: Повышенная защита; Форм-фактор: 2.5"; Объем: 4 TB; Интерфейс: USB 3.2; Материал корпуса: резина+пластик; Цвет: черный;
Mobileplanet.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
6 244 грн.

Apacer AP4TBAC533B-1

Подвійні гумові ручки для більшої безпеки Подвійні гумові ручки AC533 забезпечують надійний захист зовні, зменшують силу у... щедару та знижують ризик пошкодження жорсткого диска, дозволяючи користувачам відчувати себе у безпеці при перенесенні накопичувача у реальному світі. Виразіть себе через колір Портативний жорсткий диск AC533 USB 3.2 Gen 1 випускається у трьох привабливих кольорах: гранатово-червоному, яскраво-синьому та вугільно-чорному. Виберіть той, який відповідає вашому стилю! Отримайте ще більшу оптимізацію Користувачі можуть швидко та легко знімати та замінювати гумові накладки за необхідності. Це дає AC533 більшу гнучкість і дозволяє за необхідності розмістити його в меншому просторі. Двоколірний світлодіодний індикатор показує поточний стан Портативний жорсткий диск AC533 USB 3.2 Gen 1 назад сумісний із стандартним інтерфейсом USB 2.0. Двоколірні світлодіодні індикатори показують стан передачі USB 3.0 (синій) або USB 2.0 (червоний) відповідно, чітко визначаючи поточний режим накопичувача. Користувачі можуть визначити статус одним поглядом.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
6 978 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди