Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Літня шина Aplus A607 225/45 R18 95W

Фото - Шини Aplus A607 225/45 R18 95W
Відео 1Фото 12
Виберіть розмір шин
Aplus A607 225/45 R18 95W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
73 дБ
Офіційний сайт
aaatyrefactory.com.au
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A607 225/45 R18 95W

Усі ціни 7 →

Aplus A607 225/45 R18 95W XL

Шина автомобільна Aplus A607 225/45 R18 95W XL з розміром 225/45 R18, протектором A607 , індексом навантаження - 95 та швид... щекості - W Деталі про Aplus A607 225/45 R18 95W XL Ви можете запитавшись у менеджера або натиснувши кнопку “замовити в один клік”. Зверніть увагу, що вказана ціна на цей товар актуальна на момент купівлі парної кількості шин через корзину сайту або за допомогою дзвінка менеджеру, при купівлі
Autokush.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Поскаржитись
3 220 грн.

Aplus A607 225/45 R18 95W XL

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
3 300 грн.

Aplus A607 (225/45R18 95W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 114 грн.

Aplus A607 (225/45R18 95W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 240 грн.

Aplus A607 225/45 R18 95W H124H

Aplus A607 225/45 R18 95W
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 542 грн.

Aplus A607 225/45 R18 95W XL

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
3 265 грн.

Aplus A607 225/45 R18 95W XL

Shinshtab.com.uaЗ нами 6 років
(Харків)
Поскаржитись
3 061 грн.

Динаміка цін на Aplus A607 225/45 R18 95W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Колеса на сезон. Чи не любити спеку. Старі технології. Безшумні. Міцні. Гарний вигляд.
22 липня 2021
Брав весною на ауді ку7. 275/45 20. Машина важка. Їзда у мене інтенсивна. Люблю поганяти.
Держак перший місяць неочікувано дуже впевнений, за будь-якої погоди без проблем... Коли зношені в холодну погоду (весна, та до 25 градусів) норм, якщо гарячіше, пливуть. Круто дивляться, гарно натягуються на диск.
Швидко зношується. Коли через півтора місяця(5000km) заїхав підкачати колеса на шиномонтаж де їх встановлював, шиномонтажник був у шоці... стерлися на 40 відсотків.... зараз 9000 пробігу, [censored] чітко відчуваю межу.
На моїй машині, зі мною, ALPUS A607, 275/45 R20, мабуть, 20,000 км.
користуюся Aplus A607 275/45 R20 110V кілька місяців
Igor24 липня 2021, 20:37
Додати відгук
Відеоогляди