Литий диск DISLA 820 8x18/5x120 ET42 DIA72,6
Фото 4 | від 3 050 до 4 898 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації DISLA 820 15
Характеристики
DISLA 820 8x18/5x120 ET42 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 820 8x18/5x120 ET42 DIA72,6
Сортувати
Disla Turismo 8x18 5x120 ET42 DIA72.6 S | 4 355 грн. |
Диски Disla Turismo 8x18 5x120 ET42 DIA72,6 (silver) | 4 332 грн. |
Disla Turismo (R18 W8.0 PCD5x120 ET42 DIA72.6) silver | 3 859 грн. |
Disla Turismo 8x18 5x120 ET42 DIA72.6 S | 4 860 грн. |
Диск Disla Turismo silver R18 W8,0 PCD5x120 ET42 DIA72,6 | 4 339 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі