Літня шина Kapsen K3000 225/45 R18 95W
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kapsen K3000 225/45 R18 95W 225/45 R18 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen K3000 225/45 R18 95W
Усі ціни 37 →Шина Kapsen K3000 225/45 R18 95W XL | 2 397 грн. |
Kapsen Papide K3000 225/45 R18 95W XL | 2 419 грн. |
Kapsen K3000 225/45 R18 95W XL | 2 410 грн. |
Летние шины Kapsen K3000 225/45 ZR18 95W XL 1001440188 | 2 679 грн. |
Kapsen K3000 (225/45R18 95W RunFlat) | 3 717 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kapsen K3000 225/45 R18 95W
Ціни на Kapsen K3000 225/45 R18 95W |
---|---|---|---|---|
Kapsen K3000 225/45 R18 95W | від 2 329 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →