Літня шина Aplus A609 175/70 R14 84T
![]() |
Виберіть розмір шин
Aplus A609 175/70 R14 84T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Aplus A609 175/70 R14 84T
Усі ціни 12 →APLUS Літня шина APLUS A609 175/70R14 84T | 1 650 грн. |
| 1 780 грн. |
Літня шина APLUS A609 175/70R14 84T | 1 688 грн. | ![]() |
| 1 625 грн. |
| 1 657 грн. | ![]() |
ще 7 пропозицій
Модификації Aplus A609 175/70 R14 84T
| Ціни на Aplus A609 175/70 R14 84T |
|---|---|---|---|---|
| Aplus A609 175/70 R14 84H | від 2 862 грн. | 1 пропозиція | ||
| Aplus A609 175/70 R14 84T | від 1 429 грн. | 12 пропозицій | ||
| Aplus A609 175/70 R14 88T | від 3 014 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →