Літня шина Torque TQ021 175/70 R14 84T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ021 175/70 R14 84T 175/70 R14 84 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ021 175/70 R14 84T
Усі ціни 23 →Шина Torque TQ021 175/70 R14 84T | 1 410 грн. |
Torque TQ021 175/70 R14 84T | 1 367 грн. |
Torque TQ021 175/70 R14 84T | 1 485 грн. |
Torque TQ021 (175/70R14 84T) | 1 378 грн. |
Torque TQ-021 175/70 R14 84T | 1 520 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Torque TQ021 175/70 R14 84T
Ціни на Torque TQ021 175/70 R14 84T |
---|---|---|---|---|
Torque TQ021 175/70 R14 84T | від 1 359 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →