Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Зимова шина Aplus A702 225/45 R18 95V

Фото - Шини Aplus A702 225/45 R18 95V
Відео 1Фото 4
Виберіть розмір шин
Aplus A702 225/45 R18 95V
225/45 R18
95
V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
aplustyres.eu
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A702 225/45 R18 95V

Aplus A702 225/45 R18 95V

Бренд - Aplus;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - V;Індекс навантаження - 95;Ширина - 225;Профіль - 45;Діаметр - 18;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 744 грн.

Aplus A702 225/45 R18 95V XL 2AP2384H1

Aplus A702 225/45 R18 95V XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 530 грн.

Aplus A702 (225/45R18 95V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 493 грн.

Зимова шина Aplus A702 225/45 R18 95V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 969 грн.

Динаміка цін на Aplus A702 225/45 R18 95V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Aplus A702 225/45 R18 95V

Ціни на Aplus A702 225/45 R18 95V
Aplus A702 225/45 R18 95V від 3 493 грн.4 пропозиції
Відеоогляди