Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Зимова шина Aplus A702 235/45 R17 97V

Фото - Шини Aplus A702 235/45 R17 97V
Відео 1Фото 4
Виберіть розмір шин
Aplus A702 235/45 R17 97V
235/45 R17
97
V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
97
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
aplustyres.eu
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A702 235/45 R17 97V

Aplus A702 235/45 R17 97V

Бренд - Aplus;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - V;Діаметр - 17;Ширина - 235;Профіль - 45;Індекс навантаження - 97;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 744 грн.

Aplus A702 (235/45R17 97V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 493 грн.

Aplus A702 235/45 R17 97V XL 2AP2968H1

Aplus A702 235/45 R17 97V XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 534 грн.

Зимова шина Aplus A702 235/45 R17 97V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 969 грн.

Динаміка цін на Aplus A702 235/45 R17 97V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Aplus A702 235/45 R17 97V

Ціни на Aplus A702 235/45 R17 97V
Aplus A702 235/45 R17 97V від 3 493 грн.4 пропозиції
Відеоогляди