Литий диск MOMO Revenge 7x17/4x108 ET25 DIA65,1
Відео 5Фото 4 | від 5 385 до 11 492 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації MOMO Revenge 73
Характеристики
MOMO Revenge 7x17/4x108 ET25 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Revenge 7x17/4x108 ET25 DIA65,1
Сортувати
MOMO Revenge R17 W7 PCD4x108 ET25 DIA65.1 MATT ANTHRACITE | 9 366 грн. |
Диски Momo Revenge 7x17 4x108 ET25 DIA65,1 (matt anthracite) | 5 385 грн. |
Momo Revenge 7x17 4x108 ET25 DIA65.1 ANTHR | 5 600 грн. |
Momo Revenge matt black (R17 W7.0 PCD4x108 ET25 DIA65.1) | 8 999 грн. |
Momo Revenge 7x17 4x108 ET25 DIA65.1 ANTHR | 5 590 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі