Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Apple

Зарядний пристрій Apple MagSafe Charger

Фото - Зарядний пристрій Apple MagSafe Charger
Відео 20Фото 3
Apple MagSafe Charger
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Бездротова зарядка
MagSafe
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Сертифікація MFI
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Офіційний сайт
apple.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2020
Маркування виробника
MHXH3ZE/A

MU9K2ZM

Магнітне кріплення MagSafe для кріплення на тильній стороні смартфона iPhone 12. Вбудований кабель USB-C для живлення. Автоцентрування на «спинці» смартфона. Прискорена бездротова зарядка 15 Вт.
Магнітне кріплення підтримується тільки моделями: iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max (на 15.10.20)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.

Купити Apple MagSafe Charger

Усі ціни 100 →

Apple MagSafe Charger (MHXH3)

Appcover.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
1 900 грн.

Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger 1 m (MGD74) MGD74

Можно забрать в течении суток * полностью новый и в оригинальной пленке - сохранен запах с завода * не был активирован – пров... щеерим при вас в магазине * легко заменим на другой
GROЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 699 грн.

Apple Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger 1m White (MX6X3)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger 2m (MX6Y3)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
2 699 грн.

Бездротова зарядка - Apple, MagSafe Charger 2gen MX6X3

Бездротова зарядка - Apple, MagSafe Charger 2gen — це офіційне оновлення лінійки аксесуарів, розроблене для максимально ефект... щеивного поповнення енергії вашого iPhone. Друге покоління MagSafe пропонує ще вищу швидкість бездротової зарядки та вдосконалену систему терморегуляції, що дозволяє підтримувати стабільну потужність протягом усього циклу живлення. Завдяки системі потужних неодимових
ispot.com.uaЗ нами 2 роки
(Рівне)
Поскаржитись
2 199 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Apple MagSafe Charger

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди

Магнітний роз'єм MagSafe дебютував на ринку у 2006 році. Його основна особливість полягала у тому, що на самому кабелі та в роз'ємі для зарядки ноутбуків Apple використовувалися спеціальні магніти, завдяки чому можна було не боятися випадково зачепити дріт ногою, адже в такій ситуації він просто висмикувався, а лептоп при цьому залишався на місці. У сучасному вигляді зарядка MagSafe була повторно представлена у 2020 році, надалі вона працює за бездротовою технологією і призначається для iPhone.

Магнітний майданчик

Оновлена версія зарядного пристрою Apple MagSafe Charger заточена під використання зі смартфонами покоління iPhone 12. В їх корпусі передбачена спеціальна вставка з магнітним колом та зарядною котушкою. Завдяки цьому зарядник автоматично центрується на магнітному майданчику на «спинці» смартфона. Розпізнати MagSafe допомагає вбудований NFC-чип.

Прискорена бездротова зарядка

Максимальна потужність в режимі бездротової зарядки при використанні 20-ватного адаптера становить 15 Вт. З блочком на 18 Вт магнітний зарядник видає 13 Вт. У плані швидкості заповнення енергетичних запасів акумуляторної батареї смартфона MagSafe програє класичній провідній зарядці приблизно у два рази. Втім, для ситуацій зі звичною нічною зарядкою смартфона це абсолютно неважливо.

Стандарт Qi

Бездротова зарядка у Apple MagSafe Charger працює за технологією Qi. А значить девайс підійде для зарядки інших сумісних гаджетів, але на менших параметрах потужності. Приміром, iPhone 11 заряджається за 4-5 годин. Власникам годинників Apple Watch можна порекомендувати версію магнітної зарядки на два слоти — MagSafe Duo Charger.