Каталог   /   Фототехніка   /   Фотоспалахи та накамерне світло   /   Aputure

Накамерне світло Aputure Amaran Ace 25c (MP0206000U)

Фото - Фотоспалах Aputure Amaran Ace 25c
Відео 26Фото 8
Aputure Amaran Ace 25c
Основне
Типнакамерне світло
RGB
LED
Характеристики
Управління потужністюплавне регулювання
Колірна температура2300 – 10000
Індекс кольоропередачі (CRI)95
Функції та можливості
Бездротове управлінняBluetooth
Колір дифузорабілий
Живлення
Джерело живленнязнімний акумулятор
Живлення від мережі
Порт живленняUSB C
Споживана потужність32 Вт
Інше
Різьба 1/4" (для штатива)
Комплектаціякріплення з 1/4" / магнітний тримач /
дифузор
кабель USB-C
Офіційний сайтaputure.ua
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2024
Маркування виробника
MP0206000U

12 світлових ефектів, на кшталт: феєрверк, блискавка, несправна лампочка, пульсація, телевізор тощо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aputure 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aputure.

Купити Aputure Amaran Ace 25c

Усі ціни 9 →

Накамерне LED світло Aputure Amaran Ace 25c kit (Charcoal) (RGB) MP02060013

Накамерне LED світло Aputure Amaran Ace 25c Kit (Charcoal) (RGB) Команда FilmexPro ретельно протестувала нове накамерне LED... щесвітло Aputure Amaran Ace 25c Kit (Charcoal), і тепер ми готові поділитися своїми враженнями. Це потужне RGBWW-світло поєднує в собі компактність і високу продуктивність, що робить його відмінним вибором для відеографів та фотографів, які шукають універсальне рішення для різноманітних умов зйомки. Що
Filmexpro.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
5 692 грн.

Світлодіодна панель Aputure Amaran Ace 25c RGB LED Light Panel (Charcoal) (MP0206000U)

Забезпечуючи найкращу у своєму класі яскравість для мобільних накамерних систем освітлення, світлодіодна RGB-панель Ace 25c в... щеід Aputure Amaran є універсальним, зручним для творців джерелом світла, яке швидко налаштовується та не обтяжує в подорожах. Під час роботи в режимі Boost (посилення), вихідна потужність 32 Вт забезпечує 1171 люкс на відстані 1 метр (3,3 фута) при 5600K, з приблизно 50 хвилинами
Dreamtech.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 405 грн.

Накамерне світло Aputure Amaran Ace 25c Charcoal (RGB)

Vtochku.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Накамерне світло amaran Ace 25c (Charcoal) MP0206000U

Накамерне світло amaran Ace 25c (Charcoal) - найкраще накамерне світло в 2025 році для зйомок контенту. Потужний, м'який, гну... щечко настроюється, має найкращий додаток для керування і зручні магнітні кріплення. amaran Ace 25c – це компактний RGB бі-колор LED з можливістю змінювати температуру в діапазоні від 2300K – 10000K та повним керуванням кольором. Неймовірно потужний - 32 Ват в режимі Boost (до 50 хвилин роботи) і 25 Вт в стандартному режимі (до 70 хвилин роботи). Заряджання акумулятора від 0 до 90% займає лише 40 хвилин. Розсіювач з магнітним кріпленням для пом'якшення світла, магнітне швидкознімне кріплення на камеру - в базовій комплектації. Офіційна гарантія – 1 рік.
Gox.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 406 грн.

Накамерне LED світло Aputure Amaran Ace 25с kit Pink MP0206000F

Накамерне LED світло Aputure Amaran Ace 25c Kit (Charcoal) (RGB) Команда FilmexPro ретельно протестувала нове накамерне LED... щесвітло Aputure Amaran Ace 25c Kit (Charcoal), і тепер ми готові поділитися своїми враженнями. Це потужне RGBWW-світло поєднує в собі компактність і високу продуктивність, що робить його відмінним вибором для відеографів та фотографів, які шукають універсальне рішення для різноманітних умов зйомки. Що
Filmexpro.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Aputure Amaran Ace 25c

чудова модель, дуже понравилося
31 березня 2026
Що його казати, коли бренд Aputure вже сам каже за себе.
Це портативне накамерне світло Aputure Amaran Ace 25c є дуже корисним та якісним інструментом для роботи з відео та фото.
В цьому пристрої є великий встроєний функціонал, яким зручно користуватися безпосередньо органами керування (колесико), а також є класний додаток Amaran для керування світлом з телефону - можна тонко налаштувати температуру, перемикати режими та яскравість світла, використоваувати RGB та різні ефекти.
Особисто я, поєдную це світло з іншим портативним світлом amaran, що дозволяє тонко налаштувати потрібну картинку.
- Ціна
- Розмір
- Потужний магніт, що дозволяє прикріпляти світло не тільки на камері, а і на стінах чи навіть стелі - будь де, де є метал
- Великий функціонал з тонкими налаштуваннями
- Потужність
- Bluetooth
- Можливість заряджати від паврбанку
- Кулер охолодження
- Акумулятор якого вистачає на достатньо часу
- Наявність додаткових накладок для розсіяння світла - соти та насадка для мʼягкого розсіювання
Хотілось би мати додаткові шторки, щоб висталяти грані світла
Олексій Ккористуюся Aputure Amaran Ace 25c кілька місяців
Додати відгук
Відеоогляди